MULTI POWER

alpitrack2

Multifunkční posilovací stroj Multi Power, je prvním skutečně profesionálním víceúčelovým posilovacím strojem. Jeho unikátní konstrukce, která nemá na našem trhu konkurence, umožňuje plnohodnotné procvičení všech svalových partií v rozsahu a kvalitě, kterou umožňují pouze profesionální stroje, určené výhradně k procvičení jedné svalové partie.

Unikátní nastavitelná ramena, pohyblivá ve všech směrech navíc umožňují nastavení takových úhlů při cvičení, které nelze u jednoho typu běžného posilovacího stroje nikdy docílit.
Z těchto důvodů je Multi Power vynikajícím doplněním ke strojům v každém fitness centru, kde jej ocení všichni cvičenci a to jak pokročilí tak začínající. Velkým přínosem je pak Multi Power pro aktivní kulturisty, poněvadž jim umožní procvičit svalstvo zejména horní poloviny těla v úhlech, které běžně není schopen docílit.
Multi Power je taktéž v kombinaci s polohovatelnou lavicí vynikající alternativou pro domácí fitness, kdy na malé ploše umožní profesionální, plnohodnotné procvičení nahrazující docházku do fitness centra pro celou rodinu.

Rozměry:
výška: 1890mm (2300mm), délka: 1000mm (1400mm), šířka: 1200mm (2400mm)
hmotnost: 170kg (dle použitého závaží)
Údaje v závorce se týkají pozic nastavení stroje při polohování ramen stroje !
Více videí naleznete na adrese Youtube Multipower

Jsme schopni pomoci při zajištění profinancování za bezkonkurenčně výhodných úrokových podmínek !

</a>