CROSSFITOVÉ SESTAVY A KONSTRUKCE

CROSSFITOVÉ SESTAVY A KONSTRUKCE

CROSSFITOVÉ SESTAVY A KONSTRUKCE PRO FUNKČNÍ TRÉNING

Vyrábíme profesionální crossfitové sestavy a konstrukce ve vysoké kvalitě.Konstrukce obsahují atypické prvky, které jsme schopni vyrábět dle přání zákazníka, včetně atypických rozměrů konstrukcí. Sestavy jsou určeny pro použití v interiéru i na venkovních sportovištích.

Veškeré další informace poskytneme na vyžádání.


MOBILNÍ CROSSFITOVÁ SESTAVA
Unikátní mobilní crossfitová sestava určená jak pro venkovní tak i interiérové použití, vhodná pro školy, sportovní kluby, městské organizace, atd.


Sestava je výškově i podélně stavitelná pro pevné a stabilní usazení do terénu.


Sestava se vyrábí a dodává na zakázku, kde si zákazník může vybrat osazení konstrukce individuálně dle svého požadavku a určení. Rozsah vybavení může být určen jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonné sportovce.Základní atributy sestavy:


  • Masivní konstrukce, pro venkovní použití ošetřena zinkovým podkladem a kvalitním venkovním lakem.

  • Rozsah a vybavení jednotlivými stanovišti jakož i základní rozměry (výška, šířka, délka) sestaveny dle požadavků zákazníka.

  • Konstrukce je výškově i podélně stavitelná.

  • Mobilní systém, který lze postavit a převézt téměř kamkoliv a to do exteriéru i interiéru.

  • Vysoká stabilita a bezpečnost konstrukce.

  • Možnost výběru barevného provedení.CENA SESTAVY: odvíjí se individuálně od rozsahu a požadavků zákazníka.Zajištujeme kompletní vybavení fitness center, včetně činek, závaží, cardi atd.!

Vzhledem k široké nabídce naceníme a doporučíme vhodnou konfiguraci dle konkrétních požadavků klienta. Tak neváhejte a kontaktujte nás!