MULTI POWER

MULTI POWER

Multifunkční posilovací stroj Multi Power, je prvním skutečně profesionálním víceúčelovým posilovacím strojem. Jeho unikátní konstrukce, která nemá na našem trhu konkurence, umožňuje plnohodnotné procvičení všech svalových partií v rozsahu a kvalitě, kterou umožňují pouze profesionální stroje, určené výhradně k procvičení jedné svalové partie.


Unikátní nastavitelná ramena, pohyblivá ve všech směrech navíc umožňují nastavení takových úhlů při cvičení, které nelze u jednoho typu běžného posilovacího stroje nikdy docílit.
Z těchto důvodů je Multi Power vynikajícím doplněním ke strojům v každém fitness centru, kde jej ocení všichni cvičenci a to jak pokročilí tak začínající. Velkým přínosem je pak Multi Power pro aktivní kulturisty, poněvadž jim umožní procvičit svalstvo zejména horní poloviny těla v úhlech, které běžně není schopen docílit.
Multi Power je taktéž v kombinaci s polohovatelnou lavicí vynikající alternativou pro domácí fitness, kdy na malé ploše umožní profesionální, plnohodnotné procvičení nahrazující docházku do fitness centra pro celou rodinu.


Rozměry:
výška: 1890mm (2300mm), délka: 1000mm (1400mm), šířka: 1200mm (2400mm)
hmotnost: 170kg (dle použitého závaží)
Údaje v závorce se týkají pozic nastavení stroje při polohování ramen stroje !

Zajištujeme kompletní vybavení fitness center, včetně činek, závaží, cardi atd.!

Vzhledem k široké nabídce naceníme a doporučíme vhodnou konfiguraci dle konkrétních požadavků klienta. Tak neváhejte a kontaktujte nás!