Venkovní posilovací stroje


Technická specifikace Venkovních posilovacích strojů zn. VITA


Konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních ocelových profilů se sílou stěny 3-4mm, jsou vzájemně spojovány sváry, popř. šroubovými spoji z vysokopevnostních materiálů odolných proti korozi. Jsou bez ostrých hran a rohů, tak aby byla minimalizována možnost úrazu.


Veškeré kluzné segmenty a plochy jsou z nerezových materiálů. popř. mosazi, pevnostních plastů nebo hliníku, tak aby odolávaly venkovním povětrnostním podmínkám. Veškeré nášlapy, rukojeti jsou z protiskluzových materiálů, popř. speciální pryže určené pro venkovní použití.


Ukotvení do terénu je prováděno (dle povrchu v místě instalace) pomocí ocelových pražců uložených do terénu v hloubce 50-60cm, dále betonáží nebo pomocí ocelových kotev, vrutů (to v případě betonového či asfaltového povrchu).


Plocha kolem stroje může být obložena umělým trávníkem, popř. jinou měkčenou dopadovou plochou (pokud není povrch přírodní, tzn. tráva, písek, atd.), tak aby se předešlo možným úrazům.


Stroje jsou opatřeny povrchovou úpravou určenou pro venkovní celoroční použití, tzn. základní nástřik konstrukce chromátovou barvou, dále nástřik práškovým vypalovaným lakem. Stroje jsou opatřeny velmi srozumitelnými piktogramy, znázorňujícími cvičení na daném stroji. Veškeré konstrukční otvory jsou zaslepeny zátkami, které zabrání pronikání vlhkosti do profilů.


Díky těmto parametrům a specifikaci jsme jako čeští výrobci schopni nabídnout nadstandardní záruky a plný pozáruční servis.


Přejeme Vám hodně sportovních úspěchů na našich strojích!


Zajištujeme kompletní vybavení fitness center, včetně činek, závaží, cardi atd.!

Vzhledem k široké nabídce naceníme a doporučíme vhodnou konfiguraci dle konkrétních požadavků klienta. Tak neváhejte a kontaktujte nás!